פרויקט יזמי

ממלכת היזמות פותחת לך דלת

פרויקט מעניין זה, מציע אפשרות השקעה משולבת לבתי עסק ולמגורים, עם אישור תכנון נרחב של כ- 1,000 מ”ר נוספים – המשקף רווח הוני משמעותי ותשואה שנתית אטרקטיבית.
הפרויקט ממוקם באזור בעל ביקוש הולך וגובר לחדרי מלון, תרבות פנאי, משרדים ומרכזים מסחריים, עם קשרי תחבורה מעולים, המספקים גישה נוחה לערים מרכזיות נוספות. קומת הקרקע הקיימת בבניין קיבלה היתרים המאפשרים לבחור את ייעודו המסחרי של הנכס לחנויות, למסעדות או לשילוב ביניהם, ולהקמת שתי קומות נוספות, למגורים.

אמנות היזמות

בפרויקט זה תוכל להוות משקיע יחיד או כמשקיע שותף; חברת הניהול המעורבת הינה בעלת ניסיון רב בעולם הנדל”ן הבריטי – והמומחים של בריטלנד נמצאים כאן כדי ללוות אותך, כמשקיע- לאורך התהליך. המבנה המוצע כאן מהווה הזדמנות ליצירת מתחם שוקק ומניב באזור בעל ביקוש גבוה, המשלב קומת מסחר יחד עם הקמת שלוש קומות נוספות למגורים, המספקות 15 יחידות דיור נוספות. המתחם המסחרי של המבנה כולל כ- 2400 מ”ר על הקרקע + חניון רכבים ואופניים מסודר, ומפרץ אחורי להעמסה ופריקה של סחורה. יש כאן הזדמנות ליצירת מתחם שוקק ומניב באזור בעל ביקוש גבוה, בלב הממלכה.

בשורה התחתונה

הפרויקט קיבל היתרי תכנון ובנייה לשינוי הייעוד של חלק מהשטח המסחרי והוספת והגדלת שטח המגורים (וזאת בנוסף לשטח המסחרי). בזמן הבנייה, השטח המסחרי צפוי לייצר תשואה שוטפת של כ-7% שנתי עם שוכרים איכותיים ויציבים. כלל הפרויקט מתעתד להסתיים לאחר כשלוש שנים ולייצר תשואה גבוהה באופן משמעותי לעומת פרויקטים מקבילים באזור – כ-25%. 

היקף הפרויקט:

כ- 4,200,000 ליש”ט

תשואה צפויה מהשטח המסחרי:

כ-7%

מועד סיום פרויקט משוער:

אוגוסט 2021

ייעוד:

קומה מסחרית+ 3 קומות דיור

תשואה צפויה בפרויקט:

25% IRR

נגישות