פרופיל חברה

אז איך אתה אוהב את התה האנגלי שלך…?
בוא ספר לנו על קפה, אצלנו במשרד.

בדיונים עסקיים פנים אל פנים, יעדיפו הבריטים לדון מול גורם בכיר בעל ניסיון, הבעות הפנים לא יסגירו את מה שעובר לצד השני בראש, עם זאת ינסו לקרוא אותך ובמיומנות. אפקטיביות ועובדות יתקבלו תמיד טוב יותר מתקשורת ברמה הרגשית-הבינאישית, חליפה איכותית בגוונים כהים במנעד הכחול-אפור- שחור תשדר את התדמית הנדרשת ועוד…

אנו אמנם חיים בעידן כפר גלובאלי מאפשר ונגיש, אך כשמדובר בהשקעת הנדל”ן שלך, בין אם הנך משקיע לטווח הקצר או הארוך, חובב את תחושת הסיכון או מעדיף יותר את הבטוח- כדי לממש השקעה חכמה ואיכותית התפורה למידותיך בסטנדרטים הגבוהים ביותר, צריך להכיר את חדרי העסקים, את לחיצות היד ואת רזי המנטאליות הבריטית העסקית ובכלל, עד לפרטים הקטנים.

כשחלון ההזדמנויות הופך לנכס

בריטניה – ממלכה יציבה, הומאנית ומתפתחת, נחשבת כיום למוקד השקעות נדל”ן המניב תשואות גבוהות עם רווח פוטנציאלי גבוה ביותר, ביחס לאלטרנטיבות השקעה אחרות. מבחינתך, המשקיע, מדובר במהלך עסקי שיכול להבטיח את העתיד הכלכלי של משפחתך, ובתור היועצים, המכוונים והמלווים שלך בתהליך, אנו רוצים לספק לך את הזדמנויות ההשקעה האולטימטיביות עבורך, באופן המעמיד לרשותך את כל הידע, הבקיאות והניסיון שיש לנו לתת.

בריטלנד מביאה אל עולמך הכלכלי 15 שנות מוניטין של הצלחה, הנאמדת במאות מיליוני שקלים – בניהול עסקאות בעולם ההשקעות, בבורסות מגוונות ובהשקעות נדל”ן עם גופים ואנשי עסקים מובילים, בבריטניה ובישראל. מומחי ההשקעות שלנו חיים את לב לבו של שוק ההון העולמי, ובעלי היכרות ייחודית עם זירת הנדל”ן של בריטניה – כזו שרק מי שחי ופעל בה במשך שנים, יכול באמת להציע.

אנו נלווה אותך מתחילת התהליך, דרכו ועד מימושו. תוך זיהוי הצרכים והרצונות הספציפיים שלך, ניתוח ומחקר באמצעות אנאליזה מקיפה והנגשת המידע והצוות הבריטי שיקיף אותך באופן הידידותי והמקצועי ביותר. התהליך מנוהל באחריות ובשקיפות מלאה, ויעניק לך מענה על כל שאלה, ותמונה ברורה של המפה העסקית שלך, כולל כל הפרטים, זאת במטרה ליצור עבורך תיק השקעות אופטימאלי, רווחי ומניב – בתהליך רכישה נוח, מהיר ובעל ערך מוסף משמעותי.

אז … איך אתה אוהב את הקפה שלך?
השאר פרטים בתחתית העמוד ונדבר 

הכירו את הרוח מאחורי הרווח

רפי רוזנפלד מייסד Britland, אזרח בריטי שהתגורר בממלכה שבע שנים ומומחה בכיר לתחום ההשקעות בשוק הבריטי, מכיר את שפת העסקים המקומית, המילולית והמנטאלית על בוריה, וניחן ביכולת רב- ממדית לקרוא ולהרגיש את מצב השוק, לזהות הזדמנויות ולתרגם אותן לעסקאות רווחיות בהיקף משמעותי, בראייה אסטרטגית רחבה לטווח הארוך.

את דרכו המקצועית החל רפי רוזנפלד לפני כשני עשורים בבית השקעות, שם גילה את אהבתו הגדולה לתחום. ההימצאות בליבת עולם העסקים, הבנת ההסתכלות הכלכלית של כל חברה מרמת המאקרו עד למיקרו. הדינאמיות הגדולה של השוק העולמי מול הייחודיות של כל שוק מקומי עם המנטאליות המיוחדת שכל לאום מביא אתו… כל אלו הביאו את רפי להתמקם בלב הממלכה- מדינה הומאנית וסוציאלית עם ממשל יציב, המציגה נתונים חזקים של עושר כלכלי והנמנית בין 7 המדינות החזקות בעולם שאף זכתה לתואר Global Power (מעצמה עולמית), ולבנות בכישרון רב, תוך שימוש מדויק ביכולת למנף מידע בעל ערך וקשרים אישיים- את ממלכת השקעות הנדל”ן שלך, כאן בישראל.

רפי רוזנפלד הינו בעל תואר שני במנהל עסקים עם התמחות באסטרטגיה וניהול בינלאומי, רישיון ייעוץ השקעות בריטי (2008), רישיון ייעוץ השקעות ישראלי (2006), בעל רישיון לתיווך מקרקעין בישראל ומגשר מוסמך. בעברו חבר הנהלה במוסד פיננסי במרכז הסיטי של לונדון, חבר הנהלה בקרן נדל”ן המשקיעה בבריטניה וחבר וועדות אשראי והשקעות. במהלך חייו המקצועיים טיפל רפי במאות לקוחות ישראלים וזרים והיה אחראי על ביצוע עסקאות נדל”ן רבות ועל היקפי השקעות הנאמדים במיליארדי שקלים. רפי הינו תושב כוכב יאיר-צור יגאל, נשוי למירי ואב לארבעה ילדים.

“את מימוש הפוטנציאל המקצועי שלי גיליתי לפני כשני עשורים דרך חיבור עמוק לעולם ההשקעות, ואני מקווה שתיתן בי את האמון ליצור עבורך את העסקה, שתממש את הפוטנציאל הכלכלי שלך בצורה המיטבית”
שלך,
רפי רוזנפלד

דבר המומחים

נגישות