השחקנית החזקה בממלכה

בעשור האחרון התחדשה זירת השקעות הנדל”ן בשחקנית חדשה ומשמעותית, והיא – מגורי הסטודנטים בבריטניה, הנחשבת כנכס ההשקעה הטוב ביותר ובעל התשואות הגבוהות, מבין תחומי השקעות הנדל”ן המניב בממלכה.

מבט חטוף על 2 מיליון המבקשים ללמוד באוניברסיטאות ברחבי הממלכה, אל מול כ-630,000 מקומות הלינה העומדים לרשותם, כבר משקף לנו היטב את עוצמת הפוטנציאל האדירה של השקעה בדירות הסטודנטים. העובדה שהסטודנטים מקבלים מענקי לימוד המאפשרים להם לשלם את חלקם רק לאחר שייצאו לשוק העבודה בסיום התואר – בשילוב שכר הלימוד הנוח, מניעה יותר ויותר מקומיים לבחור בלימודים הגבוהים בתוך בריטניה – זאת בנוסף לכ-23% סטודנטים המגיעים מחוץ לאיחוד האירופאי (Cushman & Wakefield).

דירות סטודנטים באנגליה – השקעה לבוגרים בלבד

הדרישה האדירה אם כן, למעונות סטודנטים (99% תפוסה על פי ניתוח חברת הנדל”ן הבינלאומית CBRE) יחד עם ביקוש ההולך וגדל של סטודנטים זרים ומקומיים, תשואה גבוהה במיוחד לצד רף כניסה נמוך יחסית, וניהול הנכס על ידי חברות מומחיות בתחומן – כל אלה יוצרים השקעה מעניינת עם תמיכה חזקה להשקעה גם לשנים קדימה.

כמי שנמצאים במרכז הזירה, מלווים ומכווינים משקיעים למצוא את ההשקעה המתאימה והנכונה להם ביותר, נציג בפניך את מגוון סוגי ההשקעות בתחום זה ונבדוק את ההתאמה המיטבית לצרכים ולצפיות שלך. זאת, תוך בחינת השקעות באזורים בהם קיימת אוכלוסיית סטודנטים גדולה שאינה מקבלת מענה לצורכי הדיור שלה, בירור מידע מקיף על יזם הפרויקט וחברת הניהול, סיוע בתהליך רכישה נוח ואפקטיבי, ואף במכירה בעתיד בעת הצורך.

פרויקט לדוגמה

את הידע הנרחב שצברנו בבריטניה בניהול לקוחות להשקעות בהיקפים של מאות מיליוני שקלים בשנה אנחנו מציעים לך.
אנחנו מכירים באמת איך הדברים מתנהלים בבריטניה ואת זה אנחנו מתרגמים לעסקאות גלובליות רווחיות ואמינות.