מומחיות שמתאימה לך את ההשקעה המדויקת ביותר

בריטלנד טומנת בחובה ידע, מוצרים ושירותים ברמת מומחיות בסטנדרטים הגבוהים ביותר.עם יד שנמצאת תמיד על פעימת השוק הבריטי, אנו מציעים לך את הידע הנרחב והניסיון שצברנו במשך שנים בניהול תיקי השקעות בהיקפים של מאות מיליונים בממלכה.

מוצרי ההשקעה המתקדמים שלנו ומערכי הייעוץ הייחודים, נותנים מענה למשקיעים כשירים בעלי עושר פיננסי רב, לגופים מוסדיים מובילים ואף ליזמים ומשקיעים פרטיים שזוהי השקעתם הראשונה. המומחיות שלנו היא לחבר את עולם הידע שלך בנדל”ן – ליכולות הספציפיות בבריטניה שימנפו ויפתחו את הפעילות שלך בצורה המיטבית.

ייעוץ השקעות בהתאמה אישית - בריטלנד השקעות נדל"ן באנגליה
ייעוץ השקעות בהתאמה אישית - בריטלנד השקעות נדל"ן באנגליה

משקיעים במשקיעים. באופן אישי

כמומחי השקעות מיומנים ובעלי מוניטין, אנו דורשים מעצמינו בדיוק את מה שאנחנו מצפים לקבל ולממש עבור עצמנו – כמשקיעים.

קרוב לשני עשורי פעילות בתחומי שוק ההון וההשקעות – מתוכם שנים של פעילות בבריטניה, מאפשרים לנו ליצור עבורך את מפת ההתמצאות האופטימאלית, בעולם השקעות הנדל”ן; החל ברובד התרבותי מנטאלי של עולם העסקים הבריטי, דרך עולמות המיסוי, האנליזה, הזווית הפיננסית ועוד, ועד למגוון ההזדמנויות במוצרי ההשקעה השונים, והכול בהתאמה ייעודית מלאה לצרכים ולרצונות הספציפיים שלך.

תהליך הייעוץ שלנו הוא יצירתי, דינאמי, הפועל בכמה מימדים במקביל, תוך מתן תשומת לב והקשבה רבה לציפיותיך. שנים רבות ומגוונות של ניסיון בתחומי שווק ההון וההשקעות הגלובליים, בשילוב קשרי עבודה ענפים ועוצמתיים – מונגשים לך כעת בהזדמנויות המתאימות והרלוונטיות ביותר למצב השוק הנוכחי ולפרופיל הספציפי שלך, כאשר כל הנתונים גלויים, שקופים ופרושים לפניך לאורך כל התהליך.