האלטרנטיבה החדשה בעולם השקעות הנדל”ן

השקעה אלטרנטיבית כשמה כן היא- אלטרנטיבה (חדשה יחסית) לשוק ההון והנדל”ן המסורתי והמוכר. אפיון השקעה זו שונה בדרך בה אנו, כמשקיעים, מורגלים להתנהל או לפעול, בכך שהנדל”ן כשלעצמו (היינו, הנכס) אינו הגורם העיקרי במשוואה, אלא מהווה רכיב נלווה דווקא. לכן המונח “השקעת נדל”ן” אינו המדויק ביותר בהקשר של השקעה זו מאחר והיא טומנת בחובה שינוי תפישתי…

להשקיע מחוץ לקופסא

הנכסים הנכללים בתחום ההשקעות האלטרנטיביות בממלכה, כגון: דיור סטודנטים, בתי אבות, בתי מלון ועוד… נמצאים במגמת התפתחות מתמדת- מה שמביא בשנים האחרונות לשגשוגו של תחום ההשקעות האלטרנטיבי בבריטניה. תחום זה מהווה בשנים האחרונות הזדמנות מעניינת למשקיעים המחפשים להיחשף לשוק הנדל”ן, וליהנות מפוטנציאל לתשואות גבוהות ורווח הוני ממכירה עתידית חוזרת, ללא העיסוק הנדלני השוטף, האופייני לתצורה המסורתית שלו… עם זאת, לצורת השקעה זו מאפיינים מהותיים שיש להביא החשבון, המחייבים התאמה מלאה לפרופיל ולאופי המשקיע –

  • בהשקעת הנדל”ן הקלאסית, מושא ההשקעה וההשפעה הוא הנכס וכל הכרוך בו, לרבות ערך, מצב השוק, ביקוש, איכות השוכר וכדומה, כאשר בהשקעה אלטרנטיבית, הגורם המשמעותי ביותר למשקיע הוא איכות היזם המנהל את הפעילות בנכס.
  • כשיש יזם חזק, המומחה בניהול הייעודי של הנכס הספציפי (סטודנטים, הגיל השלישי, מלונאות ועוד..), ויציב מבחינה כלכלית, המשמעות היא שהמשקיע יוכל ליהנות מתשואה קבועה אליה התחייב היזם, ללא קשר לערכו של הנכס, ואף ממכירה עתידית חוזרת כעבור מספר שנים (בשווי גבוה יותר מהקנייה) – אליה התחייב היזם מראש.
  • מנגד, לצד האפשרות לתשואה גבוהה ללא ההתעסקות השוטפת, השקעה מסוג זה חושפת את המשקיע לסיכון לא קטן, במקרה בו היזם לא יעמוד בתשלומים, או יעמוד בפני פשיטת רגל. בתרחיש מסוג זה, יהיה על המשקיע להתמודד עם מציאת שוכר חדש מחד, ועם ניהול נכס ייעודי ספציפי, מאידך.

לכן, בהשקעות אלטרנטיביות יש חשיבות גבוהה ביותר למידת ההתאמה שלך כמשקיע, לעסקה מסוג זה, ובהמשך התהליך – לבחירת סוג הנכס המתאים לך ביותר, ולחיבור ליזם איכותי, יציב ואמין; ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן. נשמח לבנות יחד איתך את תיק ההשקעה האופטימאלי עבורך, תוך ניתוח פיננסי מעמיק, ולספק לך פיתרון אסטרטגי הכולל את כל הפרמטרים המעורבים – מתוך היכרות מיטבית מהשטח, בשקיפות מלאה והתאמה אופטימאלית לצרכים שלך.

השקעות נדל"ן אלטרנטיביות באנגליה - בריטלנד השקעות נדל"ן באנגליה

תחומי השקעות

את הידע הנרחב שצברנו בבריטניה בניהול לקוחות להשקעות בהיקפים של מאות מיליוני שקלים בשנה אנחנו מציעים לך.
אנחנו מכירים באמת איך הדברים מתנהלים בבריטניה ואת זה אנחנו מתרגמים לעסקאות גלובליות רווחיות ואמינות.