יזמות עד חצי המלכות… בממלכה השלמה

במהלך העשור האחרון, עוד ועוד יזמי נדל”ן מזהים הזדמנויות אטרקטיביות בעולם בכלל, ובבריטניה בפרט- השינויים הלוקאליים והגלובליים על רקע עידן הברקזיט הפכו את הממלכה לייעודית, נגישה, מסקרנת, חזקה ואטרקטיבית ביותר, ליזמי נדל”ן- הן מקומיים והן זרים.

החל מהשבחת נכסים קיימים, דרך המרת ייעוד של נכס ועד הקמה של בניין מגורים או קניון מהקרקע… אם הגעת לעמוד הזה, אתה לא רק יודע לזהות הזדמנויות גדולות, אלא אתה וודאי גם מכיר את פוטנציאל הרווח העצום בד בבד עם הסיכון, ומבין את הידע הנדרש על-מנת למקסם את הרווחים ולמזער את הסיכונים.

להכיר את ממלכת ההשקעות שלך, מבפנים…

בכל היקף השקעה וקנה מידה של הון עצמי- יזמות נדל”ן מהווה תחום המצריך ידע מקיף ומורכב על בירוקרטיות משפטיות, מימון, חיזוי עסקי, פיקוח על פרויקטים ועוד פרמטרים רבים הנוגעים להיכרות מעמיקה עם השוק המקומי, כגון הבעלויות באנגליה, המיסוי, מבנה העסקה, מודל חלוקת הרווחים, איכות השותפים המקומיים, הניסיון בשטח ועוד…

כידוע, ביזמות ניתן לייצר רווח יזמי משמעותי מעסקאות לטווחים של מספר שנים המניבות גם הכנסה שוטפת וגם רווח הוני, זאת לצד הסיכון שתחום זה טומן בחובו כתוצאה מפרמטרים רבים ומשמעותיים שעשויים להשתנות, לרבות שינוי מחירי שוק, בעיות בנייה, ניהול לא נכון, פשיטות רגל וכדומה, לכן כשמדובר בשוק שאינו מקומי יש כמה יסודות מקצועיים שעשויים להיות אקוטיים להצלחת העסקה שלך ועבורך, כמשקיע –

  • מעטפת אסטרטגית עבור משקיעים/יזמים, עם גישה ישירה למקורות מימון וקשרים הנובעים מעבודה יומיומית עם גורמים מובילים בשוק הבריטי.
  • יכולת מחקר ואנאליזה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, ויצירת פרופיל יזם.
  • הכוונה הזמן אמת עם חיבור מתמיד למצב השוק, דרך הדינאמיקה המהירה של הגורמים המשתנים.
  • חשיפה לשווקים עם ביקוש אדיר, תוך איתור הזדמנויות מדויקות עבור כל משקיע/יזם והיקף השקעתו.
  • יצירת תמונה בהירה של, מעמיקה ומושכלת של הערכת שווי, חברות ניהול ובנייה, תכנון ויכולות מכירת הנכסים המיוצרים מהעסקה.

בין אם אתה משקיע פרטי או גוף מסחרי, נעמיד עבורך ולרשותך את הידע, הניסיון והקשרים שצברנו במשך שנים בממלכה, תוך חשיפה להזדמנויות האטרקטיביות והרווחיות ביותר. זאת, תוך חיבור כל הידע והחכמה שצברת כמשקיע וכיזם- לאינטליגנציה הפנימית של השוק הבריטי.

יזמות פרויקטי נדל"ן באנגליה - בריטלנד השקעות נדל"ן באנגליה

פרויקט לדוגמה

את הידע הנרחב שצברנו בבריטניה בניהול לקוחות להשקעות בהיקפים של מאות מיליוני שקלים בשנה אנחנו מציעים לך.
אנחנו מכירים באמת איך הדברים מתנהלים בבריטניה ואת זה אנחנו מתרגמים לעסקאות גלובליות רווחיות ואמינות.